• Tepelná čerpadla
Co všechno pro Vás uděláme?
img

Provádíme instalace tepelných čerpadel na klíč, včetně podpory pro získání kotlíkových dotací a dotací z programu Zelená úsporám Pomůžeme Vám se zorientovat na trhu mezi různými typy systémů tepelných čerpadel a doporučíme nejvhodnější řešení pro konkrétní aplikaci. Klademe důraz na nejekonomičtější provoz zařízení s ohledem na vstupní pořizovací náklady. Dle navrženého řešení provedeme instalaci tepelného čerpadla včetně souvisejících činností, jako jsou úprava topných rozvodů, případně výměna topných těles (v případě výměny za stávající zdroj tepla), nastavení regulace pro konkrétní objekt. Nezbytnou činností je následný pravidelný servis.

Spolupracujeme s výrobci:

  • PZP Heating
  • NIBE
  • FUJITSU
  • DAIKIN

Kontaktujte nás

+420 777 559 645

Další služby

Co ještě děláme?

Vzduchotechnika

Technická řešení pro průmyslové a komerční objekty vč. dodávek a montáží.

Rekuperace RD

Provádíme instalace rekuperačních zařízení pro rodinné a bytové domy vč. technických řešení.

Termické solární systémy

Energii zdarma pro ohřev teplé vody, vytápění nebo ohřev bazénu.

Servis

Zajišťujeme servis klimatizačního VZT zařízení v průmyslových, komerčních a rezidenčních sektorech.

Čištění ultrazvukem

Zakázkové čištění v průmyslovém odvětví pomocí ultrazvuku.

informace

O firmě All Klima Servis

1826

Zákazníků

kteří jsou s námi spokojeni

10

let na trhu

a mnoho zkušeností v oboru

33245

provedených servisů

klimatizací, čerpadel nebo rekuperací

All Klima Servis s.r.o je firma zaměřující se především na servis a instalaci vzduchotechniky, klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel, která byla založena v roce 2011 a od roku 2015 je také registrovaná v seznamu odborných dodavatelů pro Nová zelená úsporám.

Disponujeme vlastními zaměstnanci, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru klimatizací, vzduchotechniky, tepelných čerpadel a systémů pro měření a regulaci (MaR). Naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni od výrobců klimatizačního zařízení, vzduchotechnických jednotek a tepelných čerpadel.

Jsme držiteli osvědčení na provádění kontrol těsnosti chladících okruhů, revizí požárních klapek MANDÍK, TROX, IMOS, KOVONA, TGL, IMP a nově také ROX a TROGES.

Protipožárních a kouřotěsných dveří a požárních přepážek třídy DP1, DP2 a DP3, výrobců Alumont Moravia s.r.o., ZDP Delta Tachov, JZD Pokrok Nezvěstice, APPL Dolní Čermná, Jaroslav Gerbrich - GESTO s.r.o., Jihočeské dřevařské závody, a.s., TRIANT, spol. s.r.o. Kutná hora a odtahy kouře ESSMANN.

Rovněž jsme certifikovanou společností provádějící montáž a servis pro rekuperační jednotky ATREA, vzduchotechnické jednotky a systémy 2VV, REMAK a tepelná čerpadla ESTIA, Daikin a PZP Heating a.s.
Dále spolupracujeme s výrobci, jako jsou JANKA, SYSTEMAIR, FRIVENT, GEA, ELEKTRODESIGN, LIFEBREATH, WEGER a další.

telefon: +420 777 559 645