• Servis
Co všechno pro Vás uděláme?

Pouze pravidelný a odborný servis zařízení zajistí dlouhodobou spolehlivost a nízké provozní náklady především v úspoře energií.

Vynaložené pořizovací náklady ochráníte dlouhodobým servisem, který předchází poruchám a snižování účinnosti. Pravidelný servis a údržba zajišťuje optimální prostředí z hlediska čistoty a zabránění tvorby mikroorganismů, které se šíří do prostředí. Pravidelným servisem nepřímo předcházíte výrobním ztrátám vzniklým při výpadku zařízení.

Našim klientům nabízíme uzavření dlouhodobé servisní smlouvy na provádění kontrol a údržby vzduchotechnického a klimatizačního zařízení, tepelných čerpadel. Servisní smlouvy jsou sjednány individuálně s ohledem na typ, umístění a účel, pro který jsou navržena. Tato kritéria jsou zohledněna v periodicitě kontrol. Základní údržbu lze zkoordinovat s techniky údržby klienta, tak aby byly optimalizovány náklady na servis. V případě uzavření servisní smlouvy, evidujeme jednotlivé servisní prohlídky a dodržujeme termíny kontroly, které jsou dány legislativními předpisy. Zajišťujeme havarijní servisní služby do 24 hodin včetně víkendů a svátků.

Kontaktujte nás

+420 777 559 645

Další služby

Co ještě děláme?

Vzduchotechnika

Technická řešení pro průmyslové a komerční objekty vč. dodávek a montáží.

Rekuperace RD

Provádíme instalace rekuperačních zařízení pro rodinné a bytové domy vč. technických řešení.

Termické solární systémy

Energii zdarma pro ohřev teplé vody, vytápění nebo ohřev bazénu.

Tepelná čerpadla

Řešíme efektivní vytápění budov a RD tepelnými čerpadly.

Čištění ultrazvukem

Zakázkové čištění v průmyslovém odvětví pomocí ultrazvuku.

informace

O firmě All Klima Servis

1826

Zákazníků

kteří jsou s námi spokojeni

10

let na trhu

a mnoho zkušeností v oboru

33245

provedených servisů

klimatizací, čerpadel nebo rekuperací

All Klima Servis s.r.o je firma zaměřující se především na servis a instalaci vzduchotechniky, klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel, která byla založena v roce 2011 a od roku 2015 je také registrovaná v seznamu odborných dodavatelů pro Nová zelená úsporám.

Disponujeme vlastními zaměstnanci, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru klimatizací, vzduchotechniky, tepelných čerpadel a systémů pro měření a regulaci (MaR). Naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni od výrobců klimatizačního zařízení, vzduchotechnických jednotek a tepelných čerpadel.

Jsme držiteli osvědčení na provádění kontrol těsnosti chladících okruhů, revizí požárních klapek MANDÍK, TROX, IMOS, KOVONA, TGL, IMP a nově také ROX a TROGES.

Protipožárních a kouřotěsných dveří a požárních přepážek třídy DP1, DP2 a DP3, výrobců Alumont Moravia s.r.o., ZDP Delta Tachov, JZD Pokrok Nezvěstice, APPL Dolní Čermná, Jaroslav Gerbrich - GESTO s.r.o., Jihočeské dřevařské závody, a.s., TRIANT, spol. s.r.o. Kutná hora a odtahy kouře ESSMANN.

Rovněž jsme certifikovanou společností provádějící montáž a servis pro rekuperační jednotky ATREA, vzduchotechnické jednotky a systémy 2VV, REMAK a tepelná čerpadla ESTIA, Daikin a PZP Heating a.s.
Dále spolupracujeme s výrobci, jako jsou JANKA, SYSTEMAIR, FRIVENT, GEA, ELEKTRODESIGN, LIFEBREATH, WEGER a další.

telefon: +420 777 559 645